Terminarz

Kolejka 1 w dniach 15-08-2019

ZŁOCI Złotkowo – Błękitni WRONKI 2019-08-15
SUCHARY Suchy Las – CZARNI Wróblewo 2019-08-15
NASZA DYSKOBOLIA – SOKÓŁ Duszniki 2019-08-15
SPARTA Szamotuły – SPÓJNIA Strykowo 2019-08-15
LZS Wronczyn – NKS Niepruszewo 2019-08-15
Radwan LUBASZ – ORKAN OBJEZIERZE 2019-08-15
PROMIEŃ Opalenica – ORKAN Konarzewo 2019-08-15
ORZEŁ SŁopanowo – ORZEŁ Granowo 2019-08-15

 

Kolejka 2 w dniach 18-08-2019

Błękitni WRONKI – ORZEŁ Granowo 2019-08-18
ORKAN Konarzewo – ORZEŁ SŁopanowo 2019-08-18
ORKAN OBJEZIERZE – PROMIEŃ Opalenica 2019-08-18
NKS Niepruszewo – Radwan LUBASZ 2019-08-18
SPÓJNIA Strykowo – LZS Wronczyn 2019-08-18
SOKÓŁ Duszniki – SPARTA Szamotuły 2019-08-18
CZARNI Wróblewo – NASZA DYSKOBOLIA 2019-08-18
ZŁOCI Złotkowo – SUCHARY Suchy Las 2019-08-18

 

Kolejka 3 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

SUCHARY Suchy Las – Błękitni WRONKI 2019-08-24
NASZA DYSKOBOLIA – ZŁOCI Złotkowo 2019-08-24
SPARTA Szamotuły – CZARNI Wróblewo 2019-08-24
LZS Wronczyn – SOKÓŁ Duszniki 2019-08-24
Radwan LUBASZ – SPÓJNIA Strykowo 2019-08-24
PROMIEŃ Opalenica – NKS Niepruszewo 2019-08-24
ORZEŁ SŁopanowo – ORKAN OBJEZIERZE 2019-08-24
ORZEŁ Granowo – ORKAN Konarzewo 2019-08-24

 

Kolejka 4 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

Błękitni WRONKI – ORKAN Konarzewo 2019-08-31
ORKAN OBJEZIERZE – ORZEŁ Granowo 2019-08-31
NKS Niepruszewo – ORZEŁ SŁopanowo 2019-08-31
SPÓJNIA Strykowo – PROMIEŃ Opalenica 2019-08-31
SOKÓŁ Duszniki – Radwan LUBASZ 2019-08-31
CZARNI Wróblewo – LZS Wronczyn 2019-08-31
ZŁOCI Złotkowo – SPARTA Szamotuły 2019-08-31
SUCHARY Suchy Las – NASZA DYSKOBOLIA 2019-08-31

 

Kolejka 5 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

NASZA DYSKOBOLIA – Błękitni WRONKI 2019-09-07
SPARTA Szamotuły – SUCHARY Suchy Las 2019-09-07
LZS Wronczyn – ZŁOCI Złotkowo 2019-09-07
Radwan LUBASZ – CZARNI Wróblewo 2019-09-07
PROMIEŃ Opalenica – SOKÓŁ Duszniki 2019-09-07
ORZEŁ SŁopanowo – SPÓJNIA Strykowo 2019-09-07
ORZEŁ Granowo – NKS Niepruszewo 2019-09-07
ORKAN Konarzewo – ORKAN OBJEZIERZE 2019-09-07

 

Kolejka 6 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

Błękitni WRONKI – ORKAN OBJEZIERZE 2019-09-14
NKS Niepruszewo – ORKAN Konarzewo 2019-09-14
SPÓJNIA Strykowo – ORZEŁ Granowo 2019-09-14
SOKÓŁ Duszniki – ORZEŁ SŁopanowo 2019-09-14
CZARNI Wróblewo – PROMIEŃ Opalenica 2019-09-14
ZŁOCI Złotkowo – Radwan LUBASZ 2019-09-14
SUCHARY Suchy Las – LZS Wronczyn 2019-09-14
NASZA DYSKOBOLIA – SPARTA Szamotuły 2019-09-14

 

Kolejka 7 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

SPARTA Szamotuły – Błękitni WRONKI 2019-09-21
LZS Wronczyn – NASZA DYSKOBOLIA
2019-09-21
Radwan LUBASZ – SUCHARY Suchy Las 2019-09-21
PROMIEŃ Opalenica – ZŁOCI Złotkowo 2019-09-21
ORZEŁ SŁopanowo – CZARNI Wróblewo 2019-09-21
ORZEŁ Granowo – SOKÓŁ Duszniki 2019-09-21
ORKAN Konarzewo – SPÓJNIA Strykowo 2019-09-21
ORKAN OBJEZIERZE – NKS Niepruszewo 2019-09-21

 

Kolejka 8 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

Błękitni WRONKI – NKS Niepruszewo 2019-09-28
SPÓJNIA Strykowo – ORKAN OBJEZIERZE 2019-09-28
SOKÓŁ Duszniki – ORKAN Konarzewo 2019-09-28
CZARNI Wróblewo – ORZEŁ Granowo 2019-09-28
ZŁOCI Złotkowo – ORZEŁ SŁopanowo 2019-09-28
SUCHARY Suchy Las – PROMIEŃ Opalenica 2019-09-28
NASZA DYSKOBOLIA
– Radwan LUBASZ 2019-09-28
SPARTA Szamotuły – LZS Wronczyn 2019-09-28

 

Kolejka 9 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

LZS Wronczyn – Błękitni WRONKI 2019-10-05
Radwan LUBASZ – SPARTA Szamotuły 2019-10-05
PROMIEŃ Opalenica – NASZA DYSKOBOLIA 2019-10-05
ORZEŁ SŁopanowo – SUCHARY Suchy Las 2019-10-05
ORZEŁ Granowo – ZŁOCI Złotkowo 2019-10-05
ORKAN Konarzewo – CZARNI Wróblewo 2019-10-05
ORKAN OBJEZIERZE – SOKÓŁ Duszniki 2019-10-05
NKS Niepruszewo – SPÓJNIA Strykowo 2019-10-05

 

Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

Błękitni WRONKI – SPÓJNIA Strykowo 2019-10-12
SOKÓŁ Duszniki – NKS Niepruszewo 2019-10-12
CZARNI Wróblewo – ORKAN OBJEZIERZE 2019-10-12
ZŁOCI Złotkowo – ORKAN Konarzewo 2019-10-12
SUCHARY Suchy Las – ORZEŁ Granowo 2019-10-12
NASZA DYSKOBOLIA – ORZEŁ SŁopanowo 2019-10-12
SPARTA Szamotuły – PROMIEŃ Opalenica 2019-10-12
LZS Wronczyn – Radwan LUBASZ 2019-10-12

 

Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

Radwan LUBASZ – Błękitni WRONKI 2019-10-19
PROMIEŃ Opalenica – LZS Wronczyn 2019-10-19
ORZEŁ SŁopanowo – SPARTA Szamotuły 2019-10-19
ORZEŁ Granowo – NASZA DYSKOBOLIA 2019-10-19
ORKAN Konarzewo – SUCHARY Suchy Las 2019-10-19
ORKAN OBJEZIERZE – ZŁOCI Złotkowo 2019-10-19
NKS Niepruszewo – CZARNI Wróblewo 2019-10-19
SPÓJNIA Strykowo – SOKÓŁ Duszniki 2019-10-19

 

Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

Błękitni WRONKI – SOKÓŁ Duszniki 2019-10-26
CZARNI Wróblewo – SPÓJNIA Strykowo 2019-10-26
ZŁOCI Złotkowo – NKS Niepruszewo 2019-10-26
SUCHARY Suchy Las – ORKAN OBJEZIERZE 2019-10-26
NASZA DYSKOBOLIA – ORKAN Konarzewo 2019-10-26
SPARTA Szamotuły – ORZEŁ Granowo 2019-10-26
LZS Wronczyn – ORZEŁ SŁopanowo 2019-10-26
Radwan LUBASZ – PROMIEŃ Opalenica 2019-10-26

 

Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

PROMIEŃ Opalenica – Błękitni WRONKI 2019-11-02
ORZEŁ SŁopanowo – Radwan LUBASZ 2019-11-02
ORZEŁ Granowo – LZS Wronczyn 2019-11-02
ORKAN Konarzewo – SPARTA Szamotuły 2019-11-02
ORKAN OBJEZIERZE – NASZA DYSKOBOLIA 2019-11-02
NKS Niepruszewo – SUCHARY Suchy Las 2019-11-02
SPÓJNIA Strykowo – ZŁOCI Złotkowo 2019-11-02
SOKÓŁ Duszniki – CZARNI Wróblewo 2019-11-02

 

Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

Błękitni WRONKI – CZARNI Wróblewo 2019-11-09
ZŁOCI Złotkowo – SOKÓŁ Duszniki 2019-11-09
SUCHARY Suchy Las – SPÓJNIA Strykowo 2019-11-09
NASZA DYSKOBOLIA – NKS Niepruszewo 2019-11-09
SPARTA Szamotuły – ORKAN OBJEZIERZE 2019-11-09
LZS Wronczyn – ORKAN Konarzewo 2019-11-09
Radwan LUBASZ – ORZEŁ Granowo 2019-11-09
PROMIEŃ Opalenica – ORZEŁ SŁopanowo 2019-11-09

 

Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

ORZEŁ SŁopanowo – Błękitni WRONKI 2019-11-16
ORZEŁ Granowo – PROMIEŃ Opalenica 2019-11-16
ORKAN Konarzewo – Radwan LUBASZ 2019-11-16
ORKAN OBJEZIERZE – LZS Wronczyn 2019-11-16
NKS Niepruszewo – SPARTA Szamotuły 2019-11-16
SPÓJNIA Strykowo – NASZA DYSKOBOLIA 2019-11-16
SOKÓŁ Duszniki – SUCHARY Suchy Las 2019-11-16
CZARNI Wróblewo – ZŁOCI Złotkowo 2019-11-16