Sponsorzy

Firma zajmuje się głównie realizacją zamówień publicznych jak i również wykonawstwem obiektów mieszkalnych, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej , specjalistycznych obiektów przemysłowych i produkcyjnych, remontami, wykończeniami, przebudowami, rozbudowami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Firma ma charakter rodzinny oraz wieloletnie tradycje budowlane. Trzon stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na licznych budowach kadra o bogatym dorobku zawodowym.

 

 

Fabryka okien i drzwi z PVC i aluminium realizuje projekty na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Firma oferuje najwyższej jakości produkty wytwarzane z najlepszych materiałów posiadających certyfikaty dostępne na rynku UE. Nowoczesny park maszynowy oraz jakość świadczonych usług pozwoliły firmie otrzymać certyfikat Prof. dr-a Wolfganga Feista wydany przez Passivhause Institut w Darmstad. Firma w 2018 roku obchodzi 46 lecie działalności – doświadczenie i innowacyjność stanowią klucz do ciągle odnoszonych sukcesów.  

 

 

To ultranowoczesna siłownia przeznaczona w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników jak i amatorów, ciężarowców, crossfitowców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością. Siłownia  BEHAPOWIEC GYM® –  Official Hammer Strength Training Center to centrum sportu o powierzchni 1000m2. Na parterze znajdują się Dział Obsługi Klienta połączony z przestronną strefą Fit Baru, szatniami na 200 osób oraz siłownią wyposażoną w najnowszy sprzęt Hammer Strength®. Na piętrze natomiast, powstała druga siłownia, sala cardio oraz sala do sportów walki.

 

 

Pracownia zajmuje się szeroko pojętą reklamą wizualną. Specjalizuje się w tworzeniu projektów graficznych szeroko rozumianych reklam (ulotki, katalogi, bannery, wizytówki) oraz stron internetowych.  Siłą firmy jest umiejętność tworzenia skutecznych reklam,  które cechuje przede wszystkim dobry i dopracowany design. Pracownia powstała z myślą o klientach ceniących profesjonalną obsługę, kreatywność, estetykę i niebanalne pomysły. Świeże spojrzenie, otwartość, a także gotowość do podejmowania nowych wyzwań pozwalają firmie ciągle powiększać grono usatysfakcjonowanych klientów.